Robert HoffmanX

Robert James Hoffman III

7,5
980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Hoffman

On jest przecudowny taki wysportowany a tej jego uśmiech...ahhh...:)
Jak ja bym chciała go znać i tańczyć z nim...aaaaaaaaaaaaaaaaaa...niema lepszego faceta od niego na świecie a nie wiecie czy on ma jakąś dziewczyne?
Zapraszam na mojego bloga www.robert-hoffman-step-up.bloog.pl
Prosze odpowiedzcie mi na pytanie czy ma dziewczyne...:)

izunia953

jakbyś poszukała na forum to wcześniej ktoś pisał, że on spotyka się z Alice Greczyn, ale na wikipedii w wersji angielskiej pisze, że zerwali.
Ale po co ci to wiedzieć? ma czy nie ma? jakie to ma znaczenie? ;)

asia_93_dg

No chciałam wiedzieć po prostu...a co nie moge? Chciałam wiedzieć która jest taką szczęściarą;)

asia_93_dg

a czy on nie jest przypadkiem z tą Brianą Evigan ze Step Up bo jak wręczali im nagrode to sie całowali na scenie jakby byli parą...

użytkownik usunięty
izunia953

Podobno to było podstawione.Tak ktoś pisał na forum.Zresztą,po co mu dziewczyna??:)On i tak może mieć PRAWIE wszystkie laski:D Jeśli jest wolny,to na pewnie korzysta z życia:D:D

no...taki to ma dobrze;p
Ale życze mu żeby trafił na te jedyną...:)

izunia953

To była nagroda za najlepszy filmowy pocałunek! Mieli odegrać taką scenkę więc sie całowali...

Dancer

a skąd niby to wiesz?

izunia953

Wiem bo oglądałam galę wręczenia tych właśnie nagród....

Dancer

i przez TV sie zorientowałeś?

izunia953

zorientowałaś*

izunia953

to było mtv movie awards 08 - nagroda za best kiss. Co roku na tej gali nominowanych jest 5 filmów, z którego widzowie wybierają najlepszy pocałunek, i na scenie potem przedstawia sie w jakiś sposób ten pocałunek :) proste ? :)

kaskoo3

aaaaaaaa............no to sory ...;/










Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones