PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 082
oceny
6,4 10 1 109082
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Zarąbisty

ocenił(a) film na 10

Co wy gadacie !!!
To jest najfajniejszy film . Zresztą mi sie bardzo podoba i wam ci kturzy nie oglądali napewno też się spodoba .
POLECAM !!!

ocenił(a) film na 4
blondiii_2

KtÓrzy.
Najfajniejszy według jakich kryteriów?
Nie powiem, że mi się nie podobał, ale jakiś genialny nie był. Niektóre sceny bardzo mnie rozśmieszyły, pewnie ze względu na moją sympatię do Amandy Bynes (przez serial "Siostrzyczki"). Ogólnie - dobry film na nudę ;)

ocenił(a) film na 8
blondiii_2

ja jak pierwszy raz oglądałam to tak mi się nie podobał ale gdy w telewizji puścili i pooglądałam to tak się uśmiałam ! prze komedia :)
a jak lepszy moment jak tego pająka zobaczyli :) prze:)

ocenił(a) film na 8
blondiii_2

jak na swój gatunek film jest naprawde dobry-zabawny,wartka fabuła,ciekawy i naprawde dobra gra głownej bohaterki

ocenił(a) film na 8
blondiii_2

Tak popieram was moje drogie panny ten film jest genialny, każda rola dobrana perfekcyjnie, aktorzy doskonale wcielili się w swoje role, można się w czasie jego ogladania pośmiać, a po obejrzeniu można też z niego wywnioskować parę cennych rzeczy które przydadzą się w przyszłym życiu - ciężka praca i bezwględne dążenie do celu zawsze popłaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones