PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 082
oceny
6,4 10 1 109082
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Typowy

ocenił(a) film na 2

Amerykański film dla upośledzonych emocjonalnie nastolatków. Główna bohaterka to pseudo inteligentna dziewczyna, która jest przedstawiona jako inna od swoich rówieśniczek. Nigdy nie zrozumiem co takie filmy mają dać widzowi. Chyba tylko to, że zostanie nakręconych po tysiąc podobnych historii, które będą karmić dzisiejszą młodzież.
Czy zasługuje to na inną ocenę niż 1?

ocenił(a) film na 10
Obssesion

Oczywiście że zasługuje, ja np. dałam 10/10 i nastolatką akurat nie jestem... ten film dał mi wczoraj świetną rozrywkę, jest lekki i zabawny. Od wczoraj to jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 8
przytulanka

zgadzam się z tobą, też wczoraj widziałam ten film i według mnie jest zabawny

ocenił(a) film na 5
Obssesion

Bardzo przeciętny film 5/10

ocenił(a) film na 7
Obssesion

zgadzam się z każdym z powyższych zarzutów ale nie da się ukryć ze oglądało się przyjemnie (chociaż z ciągłym zdziwieniem kołaczącym się w głowie "dlaczego ja to oglądam?!")
dla mnie zasłużone 6/10 :)

Obssesion

Pseudo to, pseudo tamto, wyluzuj, chyba że jesteś jednym z tych inteligentów który nigdy nie miał kolegów ani dziewczyny a wszystkie filmy jakie ogląda muszą być mega ambitne i mądre:)

987

według mnie film bardzo zły, nic nie wnoszący, niczego nie uczący. oczywiście nie twierdzę, że tak jak 987 to napisałaś, każda produkcja musi być mega ambitna i mądra bo istnieje wiele innych rzeczy za które film się ocenia, ale w 'ona to on' nie ma niczego godnego oceny większej niż 1. w sumie może gdyby nie amanda bynes i jej okropne aktorstwo (swoją drogą jestem bardzo ciekawa co wszyscy w niej widzą) to moja ocena mogłaby podskoczyć wyżej.

ocenił(a) film na 2
Black_strawberry

Nie, nie jestem jednym z tych inteligentów i nie chodzi o to aby każdy film był ambitny. Po prostu uważam, że film nie ma niczego do zaoferowania.

ocenił(a) film na 7
Obssesion

coz za krytyczna opinia....
ja uwazam ze film jest po prostu idealny na poprawę humoru . mozna sie posmiac,a
np. filmy akcji rowniez nic nie wnoszą a jednak je oglądamy dla zabawy dla chwili relaksu .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones