PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 079
ocen
6,4 10 1 109079
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

;|

ocenił(a) film na 1

żałosna fabuła, beznadziejna gra aktorska, a najgorsze, że tak wspaniały sport jakim jest piłka nożna pokazany jest jak 'gra paralitów' w tym filmie... 1/10

neo18108

beznadziejna gra aktorska?chyba śnisz złotko , z ciebie pewno taki DeNiro

neo18108

'gra palikotów'?! film jest świetny, popieram BlackRose58! kurde brad pitt sie znalazł. rozumiem że masz wlasne zdanie, ale aż tak kiepsko?? -.-

ocenił(a) film na 1
kwiatulka7

tak 'gra paralitów'! jakbyś dziewczynko obejrzała w życiu jeden mecz chociaż to byś widziała jak się gra... a nie te niezsynchronizowane ruchy aktorów 'udających' takich mistrzów piłki nożnej... śmiech na sali... no ale oczywiście jak może się komuś nie podobać gra Tatum'a i Bynes?

neo18108

no tak przecież kazdy aktor jest szkolony na piłkarza nie? żal

neo18108

żałosna fabuła? poczytaj sobie o "Twelfth Night" Szekspira :)

anewmi89

Black Rose - właśnie od tego jest aktor, żeby nie będąc sportowcem potrafił sprawić, że wszyscy oglądający pomyślą, iż jest prawdziwym piłkarzem i wie co się robi na boisku.

ocenił(a) film na 1
Saiint

Dokładnie, mnie to nie przekonało w najmniejszym stopniu... albo pokazują, że Amerykanie potrafią grać w piłkę tak jak blackrose58 zna się na filmach, albo są głupcami, że widz nie zauważy, że ci aktorzy nic sobą w tym sporcie (podobnie jak większość z nich również na ekranie) nie reprezentują... dobranoc!

ocenił(a) film na 7
neo18108

Ludzie, ludzie.. To jest film, a dokładniej komedia. Jest po to, zeby sie posmiac, odstresowac i oglądnąć ze znajomymi, a nie po to zeby krytykowac umiejętności piłkarskie aktorów:) spójrzmy tylko na reprezentacje Polski.. Przychodzi mi do głowy tylko jedno : w filmie nie bylo tak zle. Jak chcesz popatrzeć na prawdziwą grę piłki nożnej( a nie 'grę paralitów') to wybierz sie na mecz:) tam MOZE zobaczysz cos lepszego :) Tyle w temacie. Dobranoc!

ocenił(a) film na 8
neo18108

jak chciałeś obejrzeć mecz to trzeba było włączyć sobie MECZ, a nie komedie romantyczną. Czepiacie się bez sensu, aktorzy grają mimiką, sposobem wyrażania się czy chodzenia, a niekoniecznie bieganiem po boisku, nie każdy aktor jest sportowcem. Osobiście nie widziałam tam paralityka..

ocenił(a) film na 9
neo18108

anewmi89 ma oczywiście racje. nikt nie powinien nazywać fabuły WILIAMA SHAKESPEARE żałosną, może najwyżej powiedzieć, że JEMU się nie podoba. jesteś ostatnim debilem skoro tak piszesz :* i nick pasuje do Ciebie idealnie dzieciaku neo :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
neo18108

Naprawdę, Twoja opinia jest żałosna, co ty Ronaldo jesteś czy co? To był film i aktorzy nie musieli grać jak wielcy mistrzowie. Film nie opierał się tylko na grze w piłkę możną tak? oglądałeś/aś ten film prawda? Bo wg mnie twoja opinia nie jest do końca trafiona, a skoro już jesteś taki/a mądry/a to może sam/a zagrałbyś/abyś w tym filmie co?

skla - trafiona opinia [ co do reprezentacji ] ! ; )

ocenił(a) film na 8
neo18108

Powiadam ci człowieku jesteś żałosny powiedz ty mi kim ty jesteś ? pępkiem świata...
kto ci dał prawo do stawiania takich teorii ? a jeśli jesteś taki mocny w piłkę kopaną to udowodnij to !!! nagraj jakiś filmik jak grasz w pilkę i pokaż nam że nie jesteś tylko mocny w gębie.

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Drodzy młodzi gniewni, jak zapewne zauważyliście (bo zakładam, że umiecie czytać ze zrozumieniem), nie obraziłem w moich wypowiedziach żadnego z Was, ani nie starałem się Was krytykować. Wyraziłem tylko swoją opinię na temat tego "filmu"... Co poniektórych troszkę poniosło, ale wybaczam i trzymam kciuki, że kiedyś z tego wyrośniecie.
Ten portal został stworzony (tak zakładam), aby każdy mógł dowiedzieć się czegoś o filmach i wyrazić swoją opinie na ich temat, podkreślam SWOJĄ !
Dla mnie ten film jest gniotem, jak napisałem wcześniej nic mi się w nim nie podobało, a ponadto jest on swojego rodzaju obrazą mojego ukochanego sportu. Mam prawo tak uważać i pisać o tym na tym portalu. Nikogo nie zmuszam do czytania tego i tym bardziej do odpowiadania na moje posty. Napisałem to ku przestrodze tym, którzy choć trochę szanują i znają się na piłce nożnej, żeby nie oglądali tego filmu, bo po prostu nie warto.

@anewmi89
Przyznam szczerze, że nie wiedziałem, że ten "film" ma (o ile ma) coś wspólnego z Szekspirem, ale jestem pewny jednego... Jeśli tak na prawdę jest to jestem pewny, że Szekspir przewracałby się teraz w grobie wiedząc, że powstanie coś takiego jak "She's the man"...
@skla
Jeśli ten "film" wywołuję w Tobie tak pozytywne emocje, to proszę bardzo, oglądaj go sobie ile chcesz, nie zabraniam. Dla mnie aktorzy grający w tym "filmie" poruszali się po boisku, jak osoby, które nigdy w życiu nie miały nic wspólnego ze sportem. I jeszcze jest to dla mnie zrozumiałe, bo nie każdy urodził się z talentem do gry w piłkę, ale dlaczego robi się z nich jakiś wielkich piłkarzy? DLACZEGO? Reprezentacja Polski może i nie gra wyśmienicie, ale przynajmniej podczas meczu nie widać, że któryś z Naszych biega, jak 'paralita'.
@czarodziejkazkotem
Twoja inteligencja nie zna granic, GRATULUJĘ Mistrzu ciętej riposty !
@nikonamka11
Ja mam prawo uważać, że ten "film" jest żałosny, a Ty że moja wypowiedź jest żałosna. Tak to już jest. Nie, nie jestem Ronaldo i tak masz rację, aktorzy nie muszą grać jak wielcy mistrzowie, tylko wytłumacz mi jedno, bo to nie daje mi spokoju...
Dobry film (wyłączając Sci-Fi, bo tam o co innego chodzi) powinien charakteryzować się realizmem, żeby widz oglądając go czuł, że coś takiego mogło, bądź może na prawdę się zdarzyć... tak? (idźmy dalej)
Jeśli w filmie pokazują coś czym w filmie się wszyscy podniecają(tym jak grają w piłkę), a ktoś kto się na tym widzi od razu, że to jakaś parodia/prowokacja, to film w tym momencie traci dla niego realizm... tak?
Co z tego, że "film" nie opierał się tylko na tym, jak w tym momencie to było dla mnie tak rażące, że cała reszta przestała się liczyć...
@tomucho77
Na koniec mój ulubieniec. Jestem żałosny bo? Bo mam inne zdanie niż Ty? Bo ten "film" nie miał prawa mi się nie podobać? Bo napisałem swoje zdanie?
To Ty mi powiedz, co zmieni to, że Ci powiem kim jestem? (Na pewno nie pępkiem świata;) )
Nikt nie musiał mi dawać prawa do stawiania takich "teorii", zważywszy, że to nie jest teoria, tylko fakt. To że jestem jednym z niewielu, którym się ten "film" nie podobał i to że ma tak wysoką ocenę (jak na taki gniot), nie oznacza, że jest to, jak podpowiada nam FW film dobry. Po prostu większość osób inteligentnych, szanujących swoje oczy i czas nie zasiądzie do tego filmu i nie będzie traciła kolejnych cennych sekund swojego życia na wystawienie 1/10. Nie oznacza to jednak, że film ten jest kiepski i że oceniają go głównie osoby zakochane w "pięknisiach" dzisiejszych czasów.
Zapewniam Cię, że jeśli wyszli by na przeciwko mnie gwiazdki z "She's the man" to nie miałbym najmniejszych problemów z przebiegnięciem z piłką przy nodze całego boiska i strzeleniu gola. Nie wierzysz? Trudno. :)

Uprzedzając Wasze kolejne "ataki" na mnie dodam:
- Uważasz, że zasiadając do tego filmu, według siebie jestem osobą nieinteligentną? Masz do tego prawo.
- Uważasz, że nie szanuję swoich oczy i czasu? Zapewniam, wiedząc na co się piszę, nie obejrzałbym tego dna. Ten temat został napisany ku przestrodze innych.
- Dlaczego piszę o "She's the man" - "film"? Bo dla mnie to coś co miało być filmem, a okazało się kompletnym nieporozumieniem.

Dodam na koniec jeszcze raz. Jest to moja opinia, nie podoba się? Nie czytaj, nie odpisuj... Dobranoc!

ocenił(a) film na 8
neo18108

Jedynie co ci mogę odpowiedzieć jesteś żałosny a dawanie temu filmowi 1/10 jest frajerstwem powiadam ci człowieku notę 1/10 zostaw dla serialu Moda Na Sukces lub filmu UKM Maszyna Do Zabijania.
Reasumując nie wszyscy muszą grać tak jak grają zawodowcy, przejedź się do stanów i porównaj college z tym który jest w filmie a zobaczysz że grają tam podobnie czyli jak "paralitycy".
Nie każdy rodzi się Ronaldo czy Messim.

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Idąc Twoim tokiem rozumowania, można dojść do tego, że to Ty jesteś żałosny, bo jak można dać 2/10 filmowi "Dla niej wszystko"? Powiadam Ci człowieku, że to jest frajerstwo! Tak niską ocenę można dać filmom takim jak "Ona to on" (co moim zdaniem i tak jest oceną zawyżoną), ale nie tak dobremu filmowi jak "Dla niej wszystko"!!!
Pewnie i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi, bo do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć...

ocenił(a) film na 8
neo18108

No właśnie do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć a tą rzeczą jest piłka nożna. Że tak ci ciężko człowieku pojąć jest fakt iż w tym film nie jest przedstawiona FC Barcelona tylko drużyna trampkarzy których możemy spotkać na boiskach w całej Polsce.
Przejdź się na trening trampkarzy w byle jakiej polskiej drużynie np. Legii, Wiśle czy Lechu i oceń ich. Zapewne doidziesz do wniosku że grają jak paraltycy.
No cóż nie wymagajmy od ciebie zbyt wiele bo przecież ty o piłce wiesz tyle co nic.

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Użytkownicy jak Ty powinni być usuwani z forum, sączysz jad w każdym temacie, w którym zabierasz głos. To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty nie oznacza, że jest żałosny... To Ty swoim zachowaniem pokazujesz jak beznadziejny jesteś. Nie masz monopolu na tej stronie i każdy, powtórzę KAŻDY ma prawo do własnego zdania.
Potrafisz jedynie wysuwać hipotezy, ale nie używasz żadnych argumentów na ich poparcie. Jak dla mnie jesteś hipokrytom, któremu się wydaje, że wszystko wie najlepiej, a jak ktoś ma inne zdanie to jest w błędzie. Dla mnie jesteś albo jakimś nastolatkiem, który uważa siebie za 8 cud Świata, albo osobą w wieku 25-40 lat, ale niewykształconą, ewentualnie całymi dniami przeglądającą zdjęcia znanych kobiet o przeciętnej urodzie i podniecającą się ich wyglądem. Zejdź na ziemię, bo Twoje fantazję już całkiem wyżrą Ci mózg.

ocenił(a) film na 8
neo18108

A ty cały czas swoje jak nakręcona katarynka miej swoje zdanie. Ależ oczywiście że masz do tego prawo tylko że te twoje zdanie jest niebywale żałosne.
Tyle w temacie życzę ci dużo zdrowia i zrozumienia dla innych.
I na koniec chcę ci tylko powiedzieć że piłka nożna to sport dla wszystkich nawet dla paraltyków.
I dobra rada dla ciebie zacznij odróżniać prawdziwe życie od filmów, komedie romantyczne ze sportem w tle od typowych filmów sportowych typu Gol a może wtedy pojmiesz fakt że nie masz racji.

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Uważam inaczej niż Ty, mam swoje argumenty, a Twoje:
"twoje zdanie jest niebywale żałosne" daje obraz Twojej inteligencji.
Uważasz, że nie odróżniam życia od filmów? Że nie znam się na piłce? Na jakiej podstawie? Twoje zarzuty są wyssane z palca i nijak się mają do rzeczywistości.
Polecam zimny prysznic dla ochłody i bardziej subiektywne spojrzenie na Świat! Bo nie wszystko jest albo białe, albo czarne.

ocenił(a) film na 9
neo18108

Ha ha, faktycznie 'bardzo inteligentnie' wypowiadał się pan tomucho77
Dzięki bardzo. Strasznie się uśmiałam. ;>

ocenił(a) film na 8
lenka96

To kiedy zagramy w gałę ja na bramce a ty w polu razem z neo (tzw. jeden na jednego) ... wtedy ocenimy jego grę i czy nie rusza się jak paralityk ?

ocenił(a) film na 9
tomucho77

W sumie...nawet nie pamiętam jak oni się w filmie poruszali :) Ale na pewno pozostawiało to wiele do życzenia. :D

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Gwarantuje Ci, że 3 lata temu nie miałbyś czego przy mnie szukać, ani Ty, ani paralitycy z tego filmu... Ale od tamtej pory trochę się pozmieniało i teraz jestem już tylko komentatorem.

ocenił(a) film na 8
neo18108

Ahahahahaaha chyba w Super Stacji komentujesz piłkę wodną.

ocenił(a) film na 1
tomucho77

tomucho77 Twoje dowcipy są poniżej wszelkiego poziomu. Zero logiki, kierujesz się tylko i wyłącznie emocjami, ale nie martw się - to się leczy ;)

ocenił(a) film na 8
neo18108

A gdzie jest logika w twoim poscie "piszesz że 3 lata temu nie miał bym co przy tobie szukać".
A kto ci w to uwierzy przecież ja też mogę tak samo napisać ... to jest ta twoja logika ... człowieku jesteś żenujący a te twoje przechwałki jakim to jesteś wielkim piłkarzem rozbawiły mnie do łez.

ocenił(a) film na 5
lenka96

Ja sie nie śmiałam, raczej patrzyłam na te wypowiedzi z mieszaniną zniesmaczenia i politowania... Film jest słaby, ot kolejna komedyjka, żeby się odmóżdżyć.

ocenił(a) film na 9
Zetka13

A ja tak :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones